WB-Sailsin miehistö

WB-Sails -purjeesi suunnitellaan, leikataan ja ommellaan 15 ammattilaisen voimin, joiden yhteenlaskettu matkapurjehdus- ja kilpailukokemus on yli 350 vuotta!

 
Mikko Brummer
Toimitusjohtaja, suunnittelu ja kehitys.
Email: mikko@wb-sails.fi 
 
Mikko-Brummer    Otso Brummer
Pääsuunnittelija, suunnittelu ja asiakaspalvelu. 
Email: otso@wb-sails.fi  
 
Otso Brummer 
         
Mika von Svetlick
Myyntijohtaja, myynti ja asiakaspalvelu. 
Email: mika@wb-sails.fi 
 
Mika Svetlik    Joakim Wilenius
Vanhempi suunnittelija, kilpapurjehdus 
Email: joakim@wb-sails.fi  
 
Joackim Wilenius 
         
John Winqvist
Myyntikonsultti, myynti, markkinointi ja asiakaspalvelu. 
Email: john@wb-sails.fi 
 
John Winqvist     Pelle Kindberg
Yksityyppipurjeiden osastopäällikkö, asiakaspalvelu. 
Email: pelle@wb-sails.fi   
 
Pelle Kinberg   
         
Bruno Brummer
Huoltopäällikkö, huolto ja asiakaspalvelu. 
Email: bruno@wb-sails.fi 
describe the image    Tiina Palin-Brummer
asiakaspalvelu. 
Email: tiina@wb-sails.fi    
Tiina Palin Brumer