WB-Sailsin miehistö

WB-Sails -purjeesi suunnitellaan, leikataan ja ommellaan 15 ammattilaisen voimin, joiden yhteenlaskettu matkapurjehdus- ja kilpailukokemus on yli 350 vuotta!

Mikko Brummer
Toimitusjohtaja, suunnittelu ja kehitys.
Mikko-Brummer   Otso Brummer
Pääsuunnittelija,  asiakaspalvelu. 
Email: otso@wb-sails.fi 
OtsoB
         
Mika von Svetlick
Myyntijohtaja, myynti ja asiakaspalvelu. 
Email: mika@wb-sails.fi 
Mika Svetlik  
John Winqvist
Myyntikonsultti, myynti ja asiakaspalvelu. 
Email: john@wb-sails.fi
John Winqvist
         
Sam Öhman
Myyntikonsultti, myynti ja asiakaspalvelu. 
Email: sam@wb-sails.fi
sam   Joakim Wilenius
Vanhempi suunnittelija, kilpapurjehdus 
Email: joakim@wb-sails.fi
Joackim Wilenius
         
Pelle Kindberg
Yksityyppipurjeiden osastopäällikkö ja asiakaspalvelu. 
Email: pelle@wb-sails.fi 
Pelle Kinberg  
Jyri Varhe
Tuotantopäällikkö ja asiakaspalvelu.
Email: jyri@wb-sails.fi 
Jyri Varhe
         
Alexander von Flittner
Huoltopäällikkö, valmistus ja asiakaspalvelu.  Email:alexander@wb-sails.fi
Ale   Tiina Palin-Brummer
asiakaspalvelu. Email: tiina@wb-sails.fi
tiina